31Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Türkiye Seslichat platformu

Türkiye Seslichat platformu ile dünya üzerinden ücretsiz kayıt olmadan'da sitemize giriş yapma imkanı sunan Seslidadaş.com sizler için birbirinden güzel ve kaliteli sohbet çerçevesi içerisinde eğlenirken sohbet, sohbet ederken yeni arkadaşlıklar kurmanız için fırsat tanımış bulunmaktadır. Sizlerde Seslichat sitemiz'in birer parçası olmak istemezmisiniz ? Hemen Sitemize katılın sohbet'e dahil olup yöneticilerimize başvurunuz. Herhangi bir bilginiz yok ise lütfen sitemiz'in kurallar bölümünü kaide'ye alarak giriş yapınız. Aksi taktirde site içerisinde problem yaşayabilirsiniz. 

Seviyeli sesli chat adresimiz'de her ülkenin insanları bulunmakta olduğundan dolayı istediğiniz dil'in formatı odalar bölümlerinde yazılmıştır. Sizde oda formatlarına göre müzik dinletebilir, sohbet edebilir, hatta şarkı bile söyliyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde Haftada 1 yarışmalar düzenlemektedir. Kullanıcı yarışmalar'ına katılan şahıslardan biri olmak için yetkili veya sorumlu şahıslardan bilgi alıp katılabilirsiniz. Sitemiz içerisinde şiir geceleri, oyun, eğlence, imkanı sunmamız'ın tek amacı ve hedefi dünya'ya sesimizi duyurmaktır. 

Sitemizde Nasıl Yetkili ve Oda Sahibi olabilirsiniz ? 

  1. Site sahibi'ne başvurunuz.
  2. Sizlerden talep edilen kullanıcı sayısın'a ulaştığınız taktirde Oda sahibi olabilirsiniz.
  3. Yetkiniz'in En yüksek yetki olması için sürekli emek ve çaba içerisinde sohbet'e dahil olmanız gereklidir.
  4. Gününüz'ün yarısını veya birçoğu zamanlarda bilgisayarda geçirdiğiniz vaktiniz'i sitemiz'e destek olarak geçirebilirsiniz.
  5. Sitemiz'e verilen destek talebi sizlere bağlıdır. Sizler ne kadar çok emek verip dünyaya sesimiz'i duyurursanız, Sizinde sesiniz site içerisinde duyurulacağından emin olabilirsiniz.
  6. Sitemiz'den Kurucu veya Site sahipliği vesaire yetkiler satışı olduğu zamanlarda Elde edilen para site masrafları ve sitemiz için emek veren kullanıcılar arasında paylaşılacaktır.

Daha Ne duruyorsunuz. Bu kısma geldiğinize göre SesliDadaş.com Ailesine Hemen katılın Site içerisinde veya dışında bir problem yada görüşleriniz'i Skype aracılığıyla bizlere ulaştırınız.

KuRuCu  Skype:live:seslidadas_25  keyifli sohbetler dileriz.

Bir sonraki makalemizi aşağıdaki linki tıklyarak okuya bilirsiniz.

Yazar DADAŞ
05 Kas 2017
1869 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

Sesli Chat Site

Sesli Chat Site

Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi

Sesli Site

Sesli Site
Sesli Siteler
Sesli Siteler
Mobil Sesli Site
Mobil Sesli Site
Sesli sohbet