31Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Dünyası

Seslichat dünyası bünyesi altında bulunan binlerce ortak kullanicilarin buluştuğu sohbet kanalları içerisinde her platform içersinde sohbet konularına değinerek müzik eşliğinde devam eden arkadaşlık ilişkileri hızla ilerlemeye devam etmektedir. Burada sosyal medya ve google aracılığı ile kullanıcılar sesli sohbet siteleri içerisinde kendilerine vakit geçirip zamanı eğlenceli halde kılarak sitemizi benimsemektedir. Dünya üzerinde bulunan bütün, ülkelerden giriş yapabilmeniz için internet explorer tarayıcısını kullanarak Sohbet penceresindeki Actiwex yükle butonuna basıp yükleme bittikten sonra sohbete aktarılacaksınız.

İlk giriş yapılan oda türkçe play formatına uygun müzikler ve türkiye cumhuriyeti ahlâkî ve değerlerini yitirmeden kurallara aykırı sözlü veya yazılı herhangi bir küfür, argo veya dalga geçmek siteden uzaklastırılmanıza sebep olucaktir.Diğer oda platformları sohbet yoğunluk olmak üzere ilerlemekte ve benimsenmektedir. İlk oda içerisinde karşılama ve hitap şekli sizlere her daim güven ve dostluk simgesi olarak seslidadaş adresini altını çizerek belirtiyoruz.

Site içerisinde oluşan sorun ve aksama veya anlaşamadığımız user veya yetkili kullanıcıları lütfen sorun ve önerilerini bize iletiniz. Sizlere daha iyi bir platform sergileyebilmemiz söz konusu olduğundan dolayı seslichat kalitesinde bir ortam sergilemeyi umut ediyoruz.Kullanıcılar burada şehir isim yaş yani sizi tanımak maksadıyla arkadaslik kurup kendisiylede sohbet etmeniz için soru veya espiriler yapabiliyorlar. Rahatsiz olduğunuz kullanıcıları, oda içerisinde değilde özel mesaj aracılığı ile uyarıp sohbetinize devam edebilirsiniz.

Yazar DADAŞ
17 May 2019
3002 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

Sesli Chat Site

Sesli Chat Site

Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi

Sesli Site

Sesli Site
Sesli Siteler
Sesli Siteler
Mobil Sesli Site
Mobil Sesli Site
Sesli sohbet