31Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kaliteli Sesli Sohbet Platformu

Arkadaşlık ve sohbet sitesi olarak verilen hizmetlerde üyelik sistemi ile siteye erişim sağlayarak site içerisinde birbirinden farklı konu başlıklı kategoriler altında seslisohbet imkanlarından yararlanabilirsiniz. Üyelik işlemleri çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşerek sisteme dahil olabiliyorsunuz. Üyelik işlemleri ile oluşturacağınız profillerinize fotoğraflarınızı yükleyebiliyorsunuz. Sohbet içeriği seslisohbet olmasından dolayı donanımsal ihtiyaç olan mikrofonun mutlaka olması gerekiyor.

 Yazarak ve Konuşarak Sohbet İmkanı

 Sitede yer alan sohbet kıstalarında üyeler isterlerse sesli sohbet özelliklerini kullanarak konuşarak, isterlerse site içerisinde yer alan alanda yazarak sohbet imkanlarından yararlanabiliyorlar. Site içerisinde yer alan birbirinden farklı konular sayesinde üyeler kendileri için en uygun konuyu seçerek o konu başlığı altında yer alan diğer üyeler ile iletişime geçebiliyorlar.

 Profilleri İnceleme ve Davet Sistemi

 Siteye üye olan kullanıcılar diğer üyelerin profillerini inceleyerek istedikleri üyelere arkadaşlık istekleri gönderebiliyorlar. Kabul edilmesi halinde davet gönderilen kişiler arkadaş listesi içinde yer alıyor. Sitenin genel kuralları içerisinde sözlü ve yazılı olarak küfür, hakaret gibi rencide edecek eylemlerde bulunulması yasak. Bu kurallara uyulmaması durumunda üyelik işlemleri iptal ediliyor.

Yazar DADAŞ
29 Nis 2019
1813 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

Sesli Chat Site

Sesli Chat Site

Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi

Sesli Site

Sesli Site
Sesli Siteler
Sesli Siteler
Mobil Sesli Site
Mobil Sesli Site
Sesli sohbet